BİZ HER İHTİYACINIZA UYGUN YARATICI WEB SAYFALARI VE WEB YAZILIM HİZMETİ VERİYORUZ

Sayfatasarla.com, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır.
Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Web tasarım referanslarına gitmek için tıklayınız…

Global mobil pazarının hızla gelişen segmentlerinden biri olan mobil uygulamalar, mobil donanım üzerinde çalışan bir yazılım içerir ve mobil cihaz kullanıcıları için belirli görevleri yerine getirir. Mobil uygulamaların, navigasyondan iletişime, lokasyon bazlı oyunlardan diğer eğlence yazılımlarına kadar birçok fonksiyonu barındırması, toplumun ilgisini önemli derecede bu uygulamalara çeker hale getirmiştir.

Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android, Windows 8 ve diğer mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduran mobil uygulama çözümlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Hemen Sipariş Ver
Web yazılım ve programlama ciddi bir iştir. Sayfatasarla.com olarak, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini ve web yazılım işlemlerini adım adım uygularız.

  • Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer,
  • Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır,
  • Tüm kretaif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web yazılım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır,
  • Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi,
  • Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması,
  • Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Sayfatasarla.com ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Hemen Sipariş Ver

Logo tasarımı; ürün, marka veya şirket kimliğini ifade eden bir araç olup, kısaca misyonun vizyona yansımasıdır. Her ne kadar firma, marka veya ürünün misyonu önemli olsa da, vizyon konusunda eksiklik olmaması da bir o kadar önemlidir.

Nasıl bir logo sizin için en iyisidir? Güçlü mü görünmeniz gerekiyor, güzel mi? Sade ve anlaşılır mı olmalısınız, komplike ve gizemli mi? Size pazarlama anlamında destek verecek fikir bu aşamada oluşuyor.

Hemen Sipariş Ver

Doğru çözümler için doğru adres; sayfatasarla.com

HEMEN SİPARİŞ VER

Önce Dostluk Sonra Web Yazılım

Sayfatasarla.com, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel, web yazılım ve web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır.

Kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduran web yazılım ve mobil uygulama çözümlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Başarılı ve işlevsel bir e-ticaretin temelinde, sistemli hazırlanmış, kullanıcı odaklı, müşteriyi yormayan, hızlı çalışan ve güvenli bir web yazılım yatmaktadır.

Pazarlama harcamalarınız logonuz’da vücut bulacak, harcadığınız paraların karşılığı değeri ve bilinirliği artmış olan logonuz olacaktır.

Web Hizmetlerinde Tek Fiyat

Bir adet Web sitesi, bir yıllık domain ve hosting ücreti sadece 150TL

Hemen Sipariş Ver!